Gruzja: Gudauri zima 2018

8 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI JECHAĆ DO gudauri

1. Trening i świętna zabawa

Oczywiście priorytetem jest dla nas to, abyś z zajęć wyniósł jak najwięcej – nauczył się prawidłowej techniki, podszkolił umiejętności, przeskoczył na kolejny poziom wtajemniczenia. Nasze grupy to jednak przede wszystkim zgrana ekipa pasjonatów, która z przyjemnością spędza razem czas, nie tylko na treningu, ale i po nim.

2.Treningi dopasujemy do Twoich umiejętności

Jadąc z nami do Gudauri, nie musisz się martwić, że treningi okażą się dla Ciebie zbyt wymagające czy – przeciwnie – będziesz się na nich nudzić. Na każdy wyjazd zbieramy grupę o podobnym poziomie umiejętności. I najważniejsze – działamy razem: pomagamy sobie, motywujemy się wzajemnie, dzielimy się dobrą energią.

3. Aktywnie spędzisz czas nie tylko zimą

Gudauri znane jest przede wszystkim jako kurort narciarski. Zimą do tutejszych hoteli i na kwatery prywatne ściągają turyści z całego świata. Latem miejscowość wcale nie traci jednak na atrakcyjności. Gudauri jest bowiem bardzo dobrą bazą wypadową do trekkingu w dolinach Truso i Khada, wycieczek konnych czy raftingu.

4. Masz zagwarantowane świetne warunki do jazdy

W Gudauri warunki do jazdy na nartach czy snowboardzie są naprawdę znakomite: pogoda jest dość ciepła i słoneczna, a śniegu jest całe mnóstwo. Co więcej, utrzymuje się on przez większą część roku.

5. Znajdziesz trasę idealną dla siebie

Na zboczach Sadzele i Kudebi czeka ponad 50 km dobrze przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, głównie jednak niebieskich i czerwonych. Są tu i płaskie, rozległe tereny idealne dla początkujących, jak i strome zjazdy, podnoszące poziom adrenaliny.

6. Nie będziesz się tłoczyć na stokach i przy wyciągach

Na szczyty, które w porównaniu z europejskimi resortami są raczej puste, można się dostać jednym z siedmiu wyciągów: gondolą, krzesełkami lub orczykiem. I tu kolejny plus: kolejki do nich są praktycznie zerowe.

7. Poczujesz, czym jest prawdziwy freeride

Choć w Gudauri nie brak znakomicie przygotowanych tras, do ośrodka ściągają przede wszystkim miłośnicy freeride'u. Jazda poza wytyczonymi szlakami, po dziewiczych stokach, to w Gudauri prawdziwa przyjemność. Pozwala poczuć wolność i złamać ustalone reguły gry.

8. Poznasz smak adrenaliny

W Gudauri możesz spróbować czegoś naprawdę innego i czegoś naprawdę mocnego. Mowa o nartach w jednej z najbardziej ekstremalnych form, czyli heliskiingu. Polega ona na wykonywaniu zjazdów z tras, na które narciarz transportowany jest helikopterem.

Opis miejsca

Gudauri to najpopularniejszy kurort narciarski w Gruzji. To również propozycja dla tych, którzy ośrodki narciarskie we Włoszech, Francji czy Austrii znają już jak własną kieszeń i chcą spróbować czegoś nowego. A w Gudauri naprawdę można się zakochać…

Leżąca na wysokości 2 200 metrów miejscowość sąsiaduje z dwoma trzytysięcznikami, Sadzele i Kudebi. Niedaleko mamy ponadto pięciotysięcznik Kazbeku, najwyższy szczyt kraju. Duma Gruzinów zachwyca nie tylko zimą, ale i latem, będąc idealną bazą wypadową dla miłośników turystyki górskiej.

TERMINY I TEMATYKA WYJAZDÓW JUŻ WKRÓTCE

Wybierz się z nami na niezapomniany obóz szkoleniowy do Gudauri. Każdego dnia będziemy Ci zdradzać tajniki uprawiania sportu, uczyć prawidłowej techniki, pokazywać przydatne triki. Podczas treningów z Go4Ride odkryjesz w sobie miłość do zimowych aktywności lub nabędziesz umiejętności, które uczynią z Ciebie mistrza stoków. Co jednak najważniejsze, poznasz smak adrenaliny, odkryjesz w sobie żyłkę do przygód i przekonasz się, że pasja zbliża ludzi i rodzi przyjaźnie na całe życie.

Jesteś zainteresowany wyjazdem do Gudauri? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Być może zainspirujesz nas do szytego na miarę wyjazdu dla Ciebi i Twoich znajomych

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

GO4RIDE - więcej niż nauka!

Wybierz szkolenie, które Cię interesuje, a my zadbamy o to, by było profesjonalne, bezpieczne i niezapomniane!

Dogodne terminy

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych.

Ciekawe miejsca

Wybieramy miejscówki, gwarantujące Ci bezpieczną i efektywną naukę.

Oszczędność pieniędzy

W GO4RIDE jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Sprawdź nas!