Francja: Les2Alpes zima 2018

8 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI JECHAĆ DO Les2Alpes

1. Trening i zabawa

Oczywiście priorytetem jest dla nas to, abyś z zajęć wyniósł jak najwięcej – nauczył się prawidłowej techniki, podszkolił umiejętności, przeskoczył na kolejny poziom wtajemniczenia. Nasze grupy to jednak przede wszystkim zgrana ekipa pasjonatów, która z przyjemnością spędza razem czas, nie tylko na treningu, ale i po nim.

2.Treningi dopasujemy do Twoich umiejętności

Jadąc z nami do Les2Alpes, nie musisz się martwić, że treningi okażą się dla Ciebie zbyt wymagające czy – przeciwnie – będziesz się na nich nudzić. Na każdy wyjazd zbieramy grupę o podobnym poziomie umiejętności. I najważniejsze – działamy razem: pomagamy sobie, motywujemy się wzajemnie, dzielimy się dobrą energią.

3. Świetne warunki do jazdy zimą i latem

Przez całą zimę w Les2Alpes panują doskonałe warunki pogodowe do jazdy na nartach lub desce: bardzo dobry śnieg w wyższych partiach, nawet podczas zimy ubogiej w opady, i ponadprzeciętne nasłonecznienie. Trasy na lodowcach, takich jak Girose czy Mont-de-Lans, pozwalają z kolei na jazdę na nartach przy złych warunkach w niższych partiach gór oraz poza sezonem.

4. Atrakcje w najlepszym wydaniu

Les2Alpes może pochwalić się wyjątkowo nowoczesną infrastrukturą. Narciarzy i snowboardzistów ze stacji dolnej na szczyty dowozi prawie 50 wyciągów: orczykowych, bezpodporowych, krzesełkowych i gondolowych.

5. Znajdziesz trasę idealną dla siebie

W Les2Alpes każdy znajdzie coś dla siebie. Riderzy do dyspozycji mają prawie 100 tras (bardzo łatwych, łatwych, trudnych i bardzo trudnych) o łącznej długości 220 km. Najdłuższa z nich mierzy 16 km. Stwarza to ogromne możliwości zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, miłośników jazdy po wyznaczonych trasach i poza nimi, narciarstwa tourowego czy bordercrossu.

6. Potrenujesz w największym europejskim snowparku

Na wysokości 3 200 m znajduje się snowpark o powierzchni 24 hektarów! Tam z kolei czekają liczne skocznie i przeszkody: half pipe'y, jumpsy, boarderparki. Jeśli lubisz akrobacje, po prostu musisz się tam wybrać!

7. Spędzisz czas na tysiąc (aktywnych) sposobów

Pomiędzy zajęciami wybrać się można na przejażdżkę skuterem śnieżnym czy wyprawę w rakietach śnieżnych. Na spragnionych wrażeń czekają wspinaczki po zamarzniętych wodospadach lub kursy pilotażu paralotni. A latem? Rowery, trekking, mini golf, tenis, squash, canyoning czy jazda konna.

8. Poznasz smak najlepszych win i serów

Tutejsze restauracje serwują wysokiej jakości wina, m.in. Rousette de Savoie, Chartreuse oraz sery takie, jak Beaufort i Reblochon.

Opis miejsca

Les2Alpes, położone w centralnej części Alp Delfinackich, to jedna z naszych ulubionych miejscówek w całych Alpach. Położony na wysokości 1650 m ośrodek otoczony jest przez szczyty trzytysięczników z groźnym Pic de la Meije na czele.

Miłośnicy nart i desek mają do dyspozycji 1200 ha terenów od 1270 do 3600 m n.p.m., 200 km oznakowanych tras, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, a także sieć nowoczesnych wyciągów. Nauka jazdy i szlifowanie formy w tej magicznej scenerii to przyjemność, jaką można porównać chyba tylko z kubkiem gorącej czekolady po całym dniu spędzonym na śniegu.

TERMINY I TEMATYKA WYJAZDÓW JUŻ WKRÓTCE

Trudno wymarzyć sobie lepsze warunki do szlifowania umiejętności narciarskich czy snowboardowych niż te, jakie oferuje Les2Alpes. Podczas treningów z Go4Ride odkryjesz w sobie miłość do zimowych aktywności lub nabędziesz umiejętności, które uczynią z Ciebie mistrza stoków. Co jednak najważniejsze, poznasz smak adrenaliny, odkryjesz w sobie żyłkę do przygód i przekonasz się, że pasja zbliża ludzi i rodzi przyjaźnie na całe życie.

Jesteś zainteresowany wyjazdem do Les2Alpes? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Być może zainspirujesz nas do szytego na miarę wyjazdu dla Ciebi i Twoich znajomych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

GO4RIDE - więcej niż nauka!

Wybierz szkolenie, które Cię interesuje, a my zadbamy o to, by było profesjonalne, bezpieczne i niezapomniane!

Dogodne terminy

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych.

Ciekawe miejsca

Wybieramy miejscówki, gwarantujące Ci bezpieczną i efektywną naukę.

Oszczędność pieniędzy

W GO4RIDE jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Sprawdź nas!