Poznaj nas

GO4RIDE to miejsce, w którym pokażemy Ci wszystko, co w sporcie najpiękniejsze i zarazimy miłością do, snowboardu, nart czy surfingu. Trenujemy, uczymy, motywujemy.  Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, bo wierzymy, że sport nie jest tylko chwilowym zajęciem, ale pasją na całe życie.

Historia / pasja

O dwóch takich, co kochali góry…

GO4RIDE to projekt stworzony przez dwóch przyjaciół-pasjonatów, którzy góry kochają od dziecka i którzy razem przeżyli niejedną wyjątkową wyprawę: zimowy freeride w puchu, wyjazdy w Alpy, piesze i rowerowe eksploracje gór, wspinaczki. W 2010 roku, po powrocie z kolejnej eskapady, postanowili, że swoją pasją będą zarażać innych. Tak właśnie narodziła się szkoła GO4RIDE.

Początkowo GO4RIDE było szkółką snowboardowo-narciarską. Dziś kusi swoją ofertą nie tylko miłośników sportów górskich i zimowych, ale też osoby zafascynowane surfowaniem, kiteboardingiem czy wakeboardingiem. Co więcej, nie tylko pomaga w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności jazdy na wszelkiego rodzaju deskach, ale też szkoli przyszłych instruktorów i organizuje letnie oraz zimowe wyjazdy.

Najlepsze warunki, licencjonowani instruktorzy

Tworząc szkołę, wiedzieliśmy jedno: nasi uczniowie, bez względu na wiek i poziom umiejętności, muszą mieć poczucie absolutnego bezpieczeństwa i pewność, że ich czas został zagospodarowany najlepiej jak to możliwe. Zarówno jeśli chodzi o nabywanie nowych umiejętności, jak również dobrą zabawę.

Certyfikat SITS

Nasza szkoła działa pod patronatem Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu Polskiego Związku Snowboardu, co pozwala nam na organizowanie kursów dla przyszłych instruktorów. Każdy instruktor GO4RIDE posiada licencje instruktorską SITS oraz MSiT, dzięki czemu masz pewność, że umiejętności będziesz szlifować pod okiem najlepszych specjalistów.

Indywidualne podejście

Najważniejsza jest dla nas jednak pasja. Z nami poczujesz ją na każdych zajęciach! Stawiamy na dobrą atmosferę i indywidualne podejście. Poświęcimy Ci tyle czasu i energii, ile potrzebujesz, by czuć się pewnie i czerpać radość z jazdy na nartach czy desce. Pokażemy Ci alternatywny sposób spędzania czasu wolnego, który łączy sport z podróżowaniem, odkrywaniem ciekawych miejsc i poznawaniem nowych ludzi.

Twoje korzyści

Certyfikowani
instruktorzy

Pasjonujące
zajęcia

Dobra
zabawa

Niesamowite
lokalizacje

Setki
przeprowadzonych
szkoleń

Wieloletnie
doświadczenie
w szkoleniu dzieci

Zapisz się do newslettera

Chcesz być zawsze na fali? Zapisz się do naszego newslettera!
Jako pierwszy dowiesz się o planowanych przez nas szkoleniach, kursach instruktorskich czy wyjazdach, a także ofertach specjalnych.