Kursy SITS

W GO4RIDE organizujemy profesjonalne szkolenia dla osób, które marzą o tym, by w przyszłości zostać instruktorami. Trasa, jaką proponujemy, nie jest łatwa i ekspresowa, ale daje Ci pewność, że zdobędziesz solidne podstawy, nauczysz się wszystkich technik, nie nabędziesz żadnych złych nawyków.

Opis szkolenia

Kursy na licencję

Jako szkoła działająca pod patronatem Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu posiadamy odpowiednie uprawnienia do organizowania kursów umożliwiających zdobycie licencji instruktora SiTS. By móc wziąć udział w egzaminie na instruktora SiTS, konieczne jest posiadanie III-go stopnia sprawności. Ten zaś musi być poprzedzony zaliczeniem stopnia II-go i I-go. My pomożemy Ci pokonać wszystkie schody na drodze do realizacji Twojego marzenia.

Szkolenie SiTS może być dla Ciebie początkiem niezwykłej sportowej drogi czy nawet międzynarodowej kariery. Wyłącznie instruktor SITS ma prawo startu w Mistrzostwach Polski Instruktorów, a także może się ubiegać o międzynarodowe uprawnienia instruktorskie IVSI.

3 stopnie wtajemniczenia

Organizujemy kursy pozwalające osiągnąć trzy stopnie sprawności technicznej. Każdy z nich trwa 7 dni (56 godzin) i pozwala przejść na kolejny stopień wtajemniczenia. Ukończenie III-go stopnia daje możliwość ubiegania się o licencję instruktora SiTS.

Profesjonalny program

Program organizowanych przez nas szkoleń oparty jest o wytyczne SiTS PZS, z którym współpracujemy. Daje Ci to pewność, że uzyskasz umiejętności niezbędne do przystąpienia do kursu na instruktora SiTS.

Nowoczesne formy szkoleń

W naszych szkoleniach stosujemy video i foto coaching, a po zajęciach z kursantami omawiamy błędy i postępy, co stanowi również doskonałą pamiątkę z pobytu/szkolenia.

Dostępne szkolenia

Chwilowo brak dostępnych szkoleń

Dostępne szkolenia

Chwilowo brak dostępnych szkoleń

Twoje korzyści

Certyfikowani
instruktorzy

Pasjonujące
zajęcia

Dobra
zabawa

Niesamowite
lokalizacje

Setki
przeprowadzonych
szkoleń

Wieloletnie
doświadczenie
w szkoleniu dzieci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

GO4RIDE - więcej niż nauka!

Wybierz szkolenie, które Cię interesuje, a my zadbamy o to, by było profesjonalne, bezpieczne i niezapomniane!

Dogodne terminy

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych.

Ciekawe miejsca

Wybieramy miejscówki, gwarantujące Ci bezpieczną i efektywną naukę.

Oszczędność pieniędzy

W GO4RIDE jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Sprawdź nas!