Szkolenia indywidualne

Od zera do sportowego bohatera! W GO4RIDE pomożemy Ci osiągnąć ten cel. Nauczymy Cię jazdy na snowboardzie czy nartach. Jeśli znasz już podstawy, przeprowadzimy Cię przez kolejne stopnie wtajemniczenia, zaprezentujemy różne techniki, zdradzimy przydatne triki. Pokażemy Ci, jak wyrobić swój własny indywidualny styl, jak korygować złe nawyki i zarazimy Cię snowboardową czy narciarską zajawką na dobre.

Opis szkolenia

Różne poziomy zaawansowania

W GO4RIDE organizujemy szkolenia dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Naszych uczniów bezpiecznie przeprowadzamy przez kolejne stopnie wiedzy i umiejętności, poczynając od nauki podstawowych pojęć i zasad bezpieczeństwa obowiązujących w danym sporcie, a także oswojenia się ze sprzętem, poprzez nabywanie umiejętności praktycznych, takich jak jazda na płasko , bezpieczne upadanie, jazda na wyciągu, skończywszy na doskonaleniu różnych technik zjazdowych i freestylowych.

Najlepsze miejsca

Szkolenia organizujemy w miejscach, które gwarantują najlepsze, a zarazem bezpieczne warunki do nauki. Można nas spotkać w ośrodkach w Szczyrku, Wiśle, Korbielowie, Białce Tatrzańskiej, Zakopanem, a także na Słowacji i w Alpach. Decydując się na rozpoczęcie przygody z deską czy nartami, można zgłosić się bezpośrednio do nas lub po prostu wynająć naszego instruktora podczas pobytu w jednym z ośrodków.

Tyle czasu, ile potrzebujesz

Osobom początkującym proponujemy wzięcie udziału w minimum 2 lub 3 sesjach po 3-4 godziny, tak, aby bez presji czasu, w przyjaznej atmosferze nauczyć się podstaw. Oczywiście to Ty ostatecznie decydujesz, ile czasu chcesz spędzić na śniegu i czy preferujesz popołudniowe sesje treningowe w tygodniu czy też szkolenia weekendowe.

Dla najmłodszych

W ofercie posiadamy również zajęcia dla najmłodszych. Dzięki nim dziecko już od małego będzie miało kontakt ze sportem, co pozwoli zaszczepić w nim miłość do aktywnego spędzania czasu. Nauka jazdy na snowboardzie czy nartach to dla dziecka nie tylko frajda, ale też nauka samodzielności, podnoszenie sprawności oraz rozwój fizyczny i psychomotoryczny.

Dostępne szkolenia

Chwilowo brak dostępnych szkoleń

Dostępne szkolenia

Chwilowo brak dostępnych szkoleń

Twoje korzyści

Certyfikowani
instruktorzy

Pasjonujące
zajęcia

Dobra
zabawa

Niesamowite
lokalizacje

Setki
przeprowadzonych
szkoleń

Wieloletnie
doświadczenie
w szkoleniu dzieci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

GO4RIDE - więcej niż nauka!

Wybierz szkolenie, które Cię interesuje, a my zadbamy o to, by było profesjonalne, bezpieczne i niezapomniane!

Dogodne terminy

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych.

Ciekawe miejsca

Wybieramy miejscówki, gwarantujące Ci bezpieczną i efektywną naukę.

Oszczędność pieniędzy

W GO4RIDE jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Sprawdź nas!